PODSUMOWANIE KONKURSU NA NAJŁADNIEJSZY OGRÓD

Ogrodnictwo to ich pasja, a bez kwiatów i wszelkiej roślinności, nie wyobrażają sobie życia. W tegorocznej edycji konkursu na najładniejszy ogród, w celu zaprezentowania i podzielenia się urokiem  swego otoczenia zgłoszono 7 ogrodów, ich właścicielami są: Jadwiga Błaszczyk z Krzyżanowa, Edwarda i Zygmunt Jędrzejczak z Psurza, Elżbieta Tomczak z Kaszew Dwornych, Monika i Paweł Mierzwińscy z Zawad, Kazimiera Nalewajska z Nowych Kter, Bogumiła i Mariusz Trusińscy z Malewa, Joanna Gibska z Bron.

Przedstawiciele urzędu odwiedzili właścicieli nieruchomości oraz uwiecznili wizerunek przydomowego otoczenia w obszernym materiale zdjęciowym. Wszystkie zgłoszone do konkursu ogrody wyróżniają się spośród sąsiednich. To efekt ciężkiej pracy i wielu ciekawych pomysłów, które właściciele konsekwentnie realizują. Każdy ogród posiada oryginalne zagospodarowaniem i ciekawy dobór roślinności. \

W dniu 7 lipca  br. w Urzędzie Gminy Krzyżanów odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu na „Najpiękniejszy przydomowy ogród oraz zagrodę” w trakcie, którego  Wójt Gminy Krzyżanów wręczył pamiątkowe dyplomy oraz nagrody w postaci bonów upominkowych możliwych do zrealizowania w szkółce roślin ozdobnych.

Ogrody  wyróżniają się dużą ilością roślin kwitnących. Wielobarwne kompozycje składające się z krzewów, kwiatów i bylin zapewniają, że ogrody zachwycają swym urokiem przez cały sezon. Są to wymarzone miejsca wypoczynku i rekreacji wśród wielobarwnych rabat kwiatów i krzewów.

Wójt Gminy Krzyżanów już teraz zachęca i zaprasza wszystkich do udziału w kolejnej edycji konkursu.