Bezpłatny transport na wybory w dniu 9 czerwca 2024r.

wpis w: Ogłoszenia | 0

Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 1
Lokal wyborczy- Urząd Gminy, Krzyżanów 10

Godziny odjazdu autobusu do lokalu wyborczego:

Miejscowość Godzina  I kurs Godzina II kurs
Krzyżanów 9:00 14:00
Różanowice 9:04 14:04
Krzyżanówek 9:09 14:09
Władysławów 9:11 14:11
Jagniątki 9:13 14:13
Morele 9:18 14:18
Daninów 9:23 14:23
Łęki Kościelne 9:26 14:26
Łęki Górne 9:28 14:28
Micin 9:33 14:33
Rybie 9:35 14:35
Konary 9:38 14:38
Rustów 9:40 14:40
Pawłowice 9:43 14:43
Krzyżanów  (lokal wyborczy) 9:50 14:50

 

Godziny odjazdu autobusu z  lokalu wyborczego:

Miejscowość Godzina  I kurs Godzina II kurs
Krzyżanów (lokal wyborczy) 10:05 15:05
Różanowice 10:09 15:09
Krzyżanówek 10:14 15:14
Władysławów 10:16 15:16
Jagniątki 10:18 15:18
Morele 10:23 15:23
Daninów 10:28 15:28
Łęki Kościelne 10:31 15:31
Łęki Górne 10:33 15:33
Micin 10:38 15:38
Rybie 10:40 15:40
Konary 10:43 15:43
Rustów 10:45 15:45
Pawłowice 10:48 15:48
Krzyżanów 10:51 15:51

 

Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 2
Lokal wyborczy –Szkoła Podstawowa
w Kaszewach Dwornych, Kaszewy Dworne 19

 

Godziny odjazdu autobusu do lokalu wyborczego:

Miejscowość Godzina  I kurs Godzina II kurs
Kaszewy Dworne 11:00 16:00
Kaszewy Kościelne 11:02 16:02
Sokół 11:05 16:05
 Uroczysko Leśne 11:08 16:08
Złotniki 11:11 16:11
Kaszewy Tarnowskie 11:13 16:13
Julianów 11:18 16:18
Kaszewy –Kolonia 11:22 16:22
Psurze 11:28 16:28
Kaszewy-Spójnia 11:33 16:33
Kaszewy Dworne
(lokal wyborczy)
11:35 16:35

 

 

Godziny odjazdu autobusu z  lokalu wyborczego:

Miejscowość Godzina  I kurs Godzina II kurs
Kaszewy Dworne
(lokal wyborczy)
11:45 16:45
Kaszewy Kościelne 11:47 16:47
Sokół 11:50 16:50
 Uroczysko Leśne 11:53 16:53
Złotniki 11:56 16:56
Kaszewy Tarnowskie 11:58 16:58
Julianów 12:03 17:03
Kaszewy –Kolonia 12:07 17:07
Psurze 12:13 17:13
Kaszewy-Spójnia 12:18 17:18
Kaszewy Dworne 12:20 17:20

 

Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 3
Lokal wyborczy- Szkoła Podstawowa w Kterach, Ktery 34

Godziny odjazdu autobusu do lokalu wyborczego:

Miejscowość Godzina  I kurs Godzina II kurs
Młogoszyn 9:00 14:00
Siemienice 9:05 14:05
Siemieniczki 9:07 14:07
Brony 9:09 14:09
Ktery 9:11 14:11
Zieleniew 9:15 14:15
Nowe Ktery 9:20 14:20
Marcinów 9:24 14:24
Goliszew 9:28 14:28
Stefanów 9:32 14:32
Ktery (lokal wyborczy) 9:40 14:40

 

 

Godziny odjazdu autobusu z  lokalu wyborczego:

 

Miejscowość Godzina  I kurs Godzina II kurs
Ktery (lokal wyborczy) 9:50 14:50
Stefanów 9:58 14:58
Goliszew 10:02 15:02
Marcinów 10:06 15:06
Nowe Ktery 10:10 15:10
Zieleniew 10:15 15:15
Ktery 10:19 15:19
Brony 10:21 15:21
Siemieniczki 10:23 15:23
Siemienice 10:25 15:25
Młogoszyn 11:00 16:00

 

 

Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 4
Lokal wyborczy- Remiza Ochotniczej Straży Pożarnej   Wały B nr 27a

Godziny odjazdu autobusu do lokalu wyborczego:

 

Miejscowość Godzina  I kurs Godzina II kurs
Żakowice 11:10 16:10
Zawady 11:12 16:12
Wojciechowice Małe 11:14 16:14
Wojciechowice Duże 11:16 16:16
Wały A 11:19 16:19
Wały B 11:22 16:22
Wierzyki 11:27 16:27
Kuchary 11:32 16:32
Świniary 11:36 16:36
Malewo 11:39 16:39
Mieczysławów 11:42 16:42
Wały (lokal wyborczy) 11:45 16:45

 

Godziny odjazdu autobusu z  lokalu wyborczego:

 

Miejscowość Godzina  I kurs Godzina II kurs
Wały (lokal wyborczy) 11:55 16:55
Mieczysławów 11:58 16:58
Malewo 12:01 17:01
Świniary 12:04 17:04
Kuchary 12:08 17:08
Wierzyki 12:13 17:13
Wały B 12:18 17:18
Wały A 12:21 17:21
Wojciechowice Duże 12:24 17:24
Wojciechowice Małe 12:26 17:26
Zawady 12:28 17:28
Żakowice 12:30 17:30