Rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszy ogród

W dniu 16 lipca 2020 r. w Urzędzie Gminy Krzyżanów odbyło się uroczyste podsumowanie dziewiątej edycji konkursu na „Najładniejszy ogród” w trakcie, którego Wójt Gminy Krzyżanów wręczył pamiątkowe dyplomy oraz nagrody w postaci sadzonek roślin.

Do udziału w tegorocznej edycji konkursu zgłoszono 5 ogródków, które zostały przez komisję konkursową odwiedzone oraz uwiecznione w obszernym materiale zdjęciowym. Wszystkie zgłoszone do konkursu ogrody wyróżniają się spośród sąsiednich. To efekt ciężkiej pracy i wielu ciekawych pomysłów, które właściciele konsekwentnie realizują.

Każdy ogród posiada ciekawy dobór kwitnącej roślinności, krzewów, bylin oraz oryginalne zagospodarowanie terenu. Znajdują się w nich również piękne drewniane rzeźby wplatające się w urocze zakątki ogrodów. Komisja przyznała wyróżnienie wszystkim właścicielom, którzy zgłosili się do konkursu.

Tych którzy chcieliby nacieszyć wzrok piękną zielenią, nietuzinkową roślinnością i zobaczyć najpiękniejsze ogrody zapraszamy do poniżej opublikowanych fotografii ogrodów.